Pomoc psychologa pro rodiče i děti

23.08.2013 12:06

Představuji Vám posilu našeho týmu paní Evu Kneblovou

Eva má velké srdce a v něm pro každého dost pochopení. Přirozeně se vcítí do vaší situace a nabídne podporu. Dokáže ocenit přínos každého člověka. Ať už ji potkáte v našich kurzech nebo se seznámíte s jejím pohledem na svět v textech na facebooku, budete se s ní cítit dobře, a to vám umožní zkusit se podívat na věci jinak a odejít s plnou náručí možností.

Eva vystudovala psychologii na FF UP v Olomouci (2000), působila jako psycholožka v pedagogicko-psychologické poradně ve Znojmě, lektorovala kurzy efektivního rodičovství pod Centrem pro rodinu v Brně. Eva se zaměřuje na oblast předškoláků a mladšího školního věku. V dětech vidí budoucí dospělé a v dospělých dřívější děti. Její pohled vybízí k vzájemnému pochopení a spolupráci. Při péči o své malé děti relaxovala psaním článků o výchově uveřejňovaných na různých fórech.

—————

Zpět