nezisková organizace


Ing. Monika Krčálová

 
Mikrojesle Sluníčka Tasovice
 

Jsem máma dvou synů a v průběhu rodičovské dovolené jsem dospěla k poznání, že práce s dětmi je oblastí, které bych se v budoucnu ráda věnovala a dále se v ní rozvíjela. Rozhodla jsem se proto absolvovat v Brně akreditovaný kurz Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, nyní se starám o děti v Mikrojesličkách v Tasovicích, vypomáhám v Dětské skupině a mikrojeslích ve Znojmě a na příměstských táborech.

V současné době studuji dálkově Střední pedagogickou školu, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika v Třebíči a dále se vzdělávám i v rámci různých kurzů určených pro Dětské skupiny, mikrojesle a učitele v MŠ, např. kurzy Výchova srdcem, Logopedie u dětí předškolního věku, Inspirace pro tvorbu plánu výchovy a péče, Adaptace a rozvoj dítěte, Dětský výtvarný projev, BOZP v podmínkách dětských skupin, Růst společně, atd.

Ráda trávím čas v dětském kolektivu a baví mě aktivity s dětmi všeho druhu. Zajímám se o psychologii dětského chování a snažím se vždy pochopit, proč v dané situaci určitým způsobem reagují nebo jednají.

„Děti jsou mými učiteli i parťáky♡“