nezisková organizace


 Příměstské tábory

2021

Příměstský tábor Miniklub Znojmo
Cena: 2000,- včetně oběda a pitného režimu
Pondělí až pátek 8:00 až 16:30 hodin
Věk dítěte: 6 -10 let
 
Termíny:12. - 16.7. 2021
             23. - 27.8. 2021
 

Informace ke konání příměstských táborů

- v pondělí, prosíme, přiveďte děti mezi 8:00 - 8:30 hodinou do mateřského centra Miniklub Znojmo na ulici Dolní Česká 32 ve Znojmě. První den musí dítě přijít se zákonným zástupcem  (kontrola přihlášek a informace), další dny po dohodě může docházet dítě samo. Každý den bude doprovod informován o místě vyzvednutí dítěte, a to dle programu dne, který bude jasný vždy v aktuální den podle počasí a zájmu Vašich dětí. 
- v pondělí také s sebou a na sebe: okopírovanou kartičku zdravotního pojištění, potvrzení o bezinfekčnosti, které je součastí přihlášky a kdo případně neodevzdal všechny stránky přihlášky, repelent či opalovací přípravek (není podmínkou), vhodné oblečení a pevnou obuv! (častý pobyt v přírodě a pohybové aktivity), pláštěnku či nepromokavou bundu vždy, léky či léky na alergii, láhev na pití, kapesníky, cca 50,- kč na zmrzlinu, dárečky z výletu.. To vše uloženo v malém dětském batůžku, do kterého dětem vložíme svačinu. Malým dětem označit batůžek jménem. Do igelitové tašky dále plavky, ručník, ( kruh, rukávky - kdo potřebuje).
Děti dostanou táborovou kšiltovku pro snadné rozpoznání, tu pak celý týden nutné nosit.
- ze strany centra zajišťujeme svačinu, oběd, dále pak pitný režim po celý den, jízdenky, vstupy,...rodič již nic nehradí
- nenosit na tábor nebezpečné nebo cenné předměty
 
fotografie z každého dne naleznete zde: www.facebook.com/MiniklubZnojmo/?fref=ts
 
Kontaktní osoba: Jolana Mamrilla. tel.: 722942855
Těšíme se na spolupráci a věříme, že Vaše děti s námi prožijí příjemný týden prázdnin!
 
 

 

POŘÁDAJÍ PRO VŠECHNY ZVÍDAVÉ DĚTI 5 AŽ 12 LET